School canteen

Wednesday,
05 of October
Llacets amb tomàquet i tonyina
Fricandó de vedella amb xampinyons
Iogurt natural
05 Oct
Llacets amb tomàquet i tonyina
Fricandó de vedella amb xampinyons
Iogurt natural
Mon, 26 Sep
Arròs amb tomàquet i tonyina


Tue, 27 Sep

Limanda arrebossada amb enciam, pastanaga i olives

Wed, 28 Sep



Thu, 29 Sep
Fri, 30 Sep


Plàtan
Mon, 03 Oct


Plàtan
Tue, 04 Oct



Wed, 05 Oct
Llacets amb tomàquet i tonyina
Fricandó de vedella amb xampinyons
Iogurt natural
Thu, 06 Oct



Fri, 07 Oct



Mon, 10 Oct



Tue, 11 Oct


Apple
Wed, 12 Oct
Thu, 13 Oct



Fri, 14 Oct


Plàtan
Mon, 17 Oct



Tue, 18 Oct
Sopa de pistons
Mandonguilles amb salsa de tomàquet

Wed, 19 Oct


Iogurt natural
Thu, 20 Oct


Apple
Fri, 21 Oct


Plàtan
Mon, 24 Oct
Arròs amb tomàquet i tonyina
Limanda arrebossada amb enciam i olives

Tue, 25 Oct


Plàtan
Wed, 26 Oct



Thu, 27 Oct



Fri, 28 Oct


Plàtan
Mon, 31 Oct
Tue, 01 Nov
Wed, 02 Nov
Thu, 03 Nov
Fri, 04 Nov