Presentem Deliders i el programa de famílies amfitriones

Un programa integral que agrupa l'educació, l'esport i el desenvolupament personal, per acollir alumnes internacionals a la nostra escola.

La Institució Lleida fa un pas endavant obrint les seves portes amb Deliders International Academy, una acadèmia Internacional única amb un un fort propòsit de desenvolupament personal, vinculat a l’excel·lència educativa, l’esport i els valors humans.

La nostra escola ofereix la oportunitat a aquells joves d’entre 14 i 18 anys de tot el món que vulguin viure una experiència immersiva amb nosaltres, estudiant entre 1 mes i 1 any escolar aquí, amb el propòsit de potenciar les seves fortaleses, desenvolupar les seves habilitats i formar el seu caràcter tant en el futbol com acadèmica i humanament. 

Aquest projecte neix a Lleida de la mà de la Institució Familiar d’Educació i en col·laboració amb LSA (Learning Soccer Academy) i el Club Esportiu Atlètic Segre. Amb aquesta iniciativa volem ampliar els nostres horitzons i enriquir els nostres alumnes i famílies amb el repte i amb la vivència que representa Deliders. 

És per aquest motiu que estem buscant famílies amfitriones que vulguin beneficiar-se d’aquesta oportunitat cultural i lingüística durant un curs acadèmic com a màxim, i de forma retribuïda. 

Hem obert la convocatòria per a totes les famílies interessades a tenir un alumne internacional durant el curs 24-25 o que vulgueu rebre més informació al respecte. Podeu apuntar-vos a través d’aquest enllaç: 

ENLLAÇ FAMÍLIES AMFITRIONES

Sense categoria
Noticia